And this it the end...

15. května 2017 v 16:26 | MatsChristiana

Skutečně? Co má ten nadpis znamenat?

Po dlouhém, předlouhém rozmýšlení, které se mi opakovaně vracelo, jsem se rozhodla skončit. Proč? Důvodů je více. Čas... jestli jsem si kdy v předchozích letech stěžovala na nedostatek času, tento rok je více než kritický pro tuto veličinu... Prostor... Resinové Sousedství se tak rozrostlo, že se bude muset přestěhovat... A v neposlední řadě je tu pocit, že si tento blog píšu jen sama pro sebe, většina komentářů, co mi za poslední rok k článkům chodí jsou většinou spamy.

Těm několika z Vás, co po celé čtyři roky četli mé články a listovali fotkama mých dolls a líbily se jim, z celého srdce děkuji. Byla to Vaše podpora, díky níž jsem mohla psát a tvořit a snažit se. Netušila jsem, že to vydržím čtyři roky... není to nic moc dlouho, ale přesto to není nijak zanedbatelný čas a já jsem si jej v Resinovém Sousedství opravdu užila.Končím trochu pozměněným citátem z mé oblíbené knihy:
"S lítostí oznamuji, že - ačkoli, jak jsem říkala, čtyři roky mezi vámi je příliš málo - tohle je KONEC. Jdu. Odcházím. TEĎ. SBOHEM."


TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eric Eric | 28. srpna 2017 v 14:06 | Reagovat

:-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama