Květen 2017

And this it the end...

15. května 2017 v 16:26 | MatsChristiana

Skutečně? Co má ten nadpis znamenat?

Po dlouhém, předlouhém rozmýšlení, které se mi opakovaně vracelo, jsem se rozhodla skončit. Proč? Důvodů je více. Čas... jestli jsem si kdy v předchozích letech stěžovala na nedostatek času, tento rok je více než kritický pro tuto veličinu... Prostor... Resinové Sousedství se tak rozrostlo, že se bude muset přestěhovat... A v neposlední řadě je tu pocit, že si tento blog píšu jen sama pro sebe, většina komentářů, co mi za poslední rok k článkům chodí jsou většinou spamy.

Těm několika z Vás, co po celé čtyři roky četli mé články a listovali fotkama mých dolls a líbily se jim, z celého srdce děkuji. Byla to Vaše podpora, díky níž jsem mohla psát a tvořit a snažit se. Netušila jsem, že to vydržím čtyři roky... není to nic moc dlouho, ale přesto to není nijak zanedbatelný čas a já jsem si jej v Resinovém Sousedství opravdu užila.


BO Granado

10. května 2017 v 11:11 | MatsChristiana |  Box Opening
Jelikož poslední dobou tento blog zanedbávám... ne že bych chtěla, ale nějak není čas... nový boxopening sem prostě dát musím.

Když z celnice přišlo oznámení, že tam mají balík z Číny, byla jsem trochu na větvi a zmatená, protože WTF? "Kdo mi poslal doll, aniž mi o tom dal vědět???" Christina? Že by poslala doll bez mailu? To asi ne... ale třeba neměla čas mi mail poslat... Díky tetičce Fëanor byla záhadná krabice brzy doma...

6.května se konalo velké překvapení. Už když jsem krabici uviděla, bylo jasné, že jsem se ve svých úvahách hodně spletla... a místo full setu dorazila doll, na kterou jsem nebyla připravená... ani oči, ani paruka, ani oblečení... nu co... ale DOLL VÁNOCE jsou doll Vánoce a tady je aspoň krátký boxopening.