Září 2015

Návrat

30. září 2015 v 13:27 | MatsChristiana |  Srazy


Jelikož jsme domů dorazili v neděli pozdě večer, nekonalo se žádné velké uvítání... vlastně žádné uvítání, neboť všichni jsme znaveni po dlouhé cestě zalezli odpočívat

Že jsme zpět zjistil až v pondělí ráno Sven...

S: "Já se picnu, pes! Co tu děláš? Kde ses tu vzal?"


Návštěva Ela Resin

30. září 2015 v 12:44 | MatsChristiana |  Malé srazy


Po návštěvě Plzně jsme se přesunuli do krásného jihočeského města, ...
Výlet do Plzně

29. září 2015 v 13:20 | MatsChristiana |  Su'A
24.- 26. září se v Plzni konal kongres, na který se tetička Chris pracovně vypravila. Protože Plzeň je přes celou republiku, rozhodla jsem se, že užitečné spojím s příjemným a spojít tedy pracovní cestu i s výletem. A proč si jej neprodloužit ještě o dodatečný výlet do jižních Čech za resinovou smečkou, kterou na FB obdivuji?

Tímto dodatečným výletem bylo rozhodnuto, kdo se mnou pojede. A vlastně proč ne, když už se mnou jel do Budapešti, tak proč z něj neudělat průvodce i po jiných městech... Ano, Su'A.

Na cestu jsme vyrazili odpoledne den předem. Už se začalo smrákat, když jsme konečně objevili hotel (ať žije navigace! Naváděla nás na pěší cestičku v parku :-D ).Podzimní BJD sraz Ostrava

12. září 2015 v 22:25 | MatsChristiana


12. září 2015 se v Ostravě konal další BJD sraz. Už nějakou chvíli přemýšlím, co napsat, ale jsem tak nějak vnitřně spokojena, že mě nic kloudného nenapadá. Byla to super akce se super lidma a s krásnými dolls.


Oproti jaru jsem foťák nenechala moc zahálet... Ovšem jak tak nahrávám fotky do počítače, zjišťuji, že jistá doll na nich naprosto převládá. Tímto děkuji Ericovi, že jsem si naprosto sobecky mohla zabavit Jadena, a všem ostatním, že mi ho nechali (jsem v pokušení mu zde založit vlastní album :-D ) ... A tak nějak kromě pár foteček she-dolls od Vandy, Berušky a Naděnky jsem zase skončila s pánskou resinovou společností (hm, asi to nikoho už nepřekvapuje, že?).

Nebudu vás již déle napínat. Zde pár ilustrativních foteček
Ukradená paručka

3. září 2015 v 10:25 | MatsChristiana |  Mína


Jelikož léto bylo v plném proudu a dny značně horké, nejen dolls zatím zapojené do mého projektu toužily po změně oblečení. A nejen oblečení. Jedna z mála she-dolls, které se v Resinovém sousedství vyskytují, usoudila, že růžové šatičky, které jsem jí po návratu z dovolené ozdobila dokonce šňůrou pravých perel, nosila už dost dlouho a je čas na změnu. Zřejmě ji k tomuto rozhodnutí vedl i fakt, že všude ležely otevřené krabice s oblečením a botičkama, když jsem oblékala kluky.

A tak jsme s Mínou vylovily její letní šortky a dostala halenku, která přišla již hooodně dávno jako dárek a dosud se nikomu nehodila. Ovšem k doladění zevnějšku pořád jako by něco chybělo... a tak jsme ještě vyzkoušely nový letní střih. A odtud pochází i název dnešního příspěvku - neb byla zabavena růžovo-hnědá paručka, kterou si oblíbil Ji-Hwan.

A jak to Míně slušelo? No posuďte sami.