Srpen 2015

Změna stylu - Projekt "Oblečení"

31. srpna 2015 v 11:29 | MatsChristiana |  Yanne


Již dlouho se zabývám otázkou, jaký nový projekt vymyslet a vyfotit. Vlastně od té doby, co začal končit minulý. A jelikož mě nic nenapadalo, tak jsem tuto otázku stále odsouvala a odsouvala a nikdo neporadil a neporadil... Až jsem si řekla proč ne. Jelikož s rozrůstajícím počtem mých dolls se začal zužovat výběr jednotlivých kousků oblečení v jejich šatníku, rozhodla jsem se, že bych jim mohla nějaké další pořídit. A tak již minulý měsíc vznikly a byly zveřejněny první fotky, první doll, jmenovitě Haydena, který dostal první kousky šité přímo Iplehouse jemu na míru.

Následně došel balíček s objednávkou od Alice's Collection, z nějž jsem oblékla našeho Profesora. A jelikož hadříků v objednávce bylo víc, došlo i na další - třetí doll, které prodělala módní změnu. Tentokrát mi pohled padl na mladšího z blonďatých brášků, introvertního anesteziologa, který se až do včerejška oblékal do černé. Ano, řeč je o Yannem. Posuďte sami, zda a jak mu změna stylu prospěla.

Profesor - Projekt "Oblečení"

21. srpna 2015 v 20:49 | MatsChristiana |  Lorraine


Letošní léto bylo opravdu léto, horké a slunečné... chvílemi až moc, a tak všichni v Resinovém sousedství byli zalezlí doma, kam slunce příliš nemohlo, až na pár výjimek, kdy brzy po ránu ještě bylo příjemně.

A tak jsem venku zastihla s knihou v ruce i našeho Profesora