Květen 2015

Na jarním slunci 3

12. května 2015 v 20:47 | MatsChristiana |  Silla

11.5.2015 - A dokonce poprvé venku u nás stanul impozantní Silla...

Na jarním slunci 2

12. května 2015 v 17:43 | MatsChristiana |  Silla

11.5.2015 - Lovení obrázků v našich zahradách pokračovalo. Krásné počasí vylákalo ven i další obyvatele Resinového sousedství.

Na jarním slunci

12. května 2015 v 12:24 | MatsChristiana |  Darkhorn

11.5.2015 Ano, vím, že před pár dny jsem zde zveřejnila fotky, o nichž jsem si bláhově myslela, že budou poslední jarní. Ale kdo by ve volné chvilce odolal teplým slunečním paprskům a svěží zeleni? A tak jsem znovu vyrazila na lov do zahrad Resinového sousedství.

Tentokrát ven utekl náš dráček. Vyhřívání na sluníčku se moc zamlouvalo, o hodně víc než studená sněhová pokrývka.

Projekt "Můj rok s BJD" 52 - A je tu konec

11. května 2015 v 14:00 | MatsChristiana |  BJDs

Tak nějak se stalo, že zase jeden rok uběhl... Když se ohlédnu zpátky, přijde mi, že byl nějaký krátký. Možná je to tím, že se v Resinovém sousedství pořád něco dělo, ať dobré nebo špatné. Snažila jsem se nejdůležitější okamžiky zachytit na fotkách, i když ne vždy jsem měla na focení náladu nebo jsem naopak byla tak nadšená, že mě focení zdržovalo. Během roku nám přibylo pár nových obyvatel ( a značně ubylo místa, kam ubytovat nejen je, ale i jejich garderóbu ) a objevila jsem další, kteří přibyli na wishlist. Měli jsme několik návštěv a občas jsme sami někam zajeli. Díky dolls znám hodně skvělých lidí (majitelů dolls), během tohoto roku jsem nicméně potkala další. Doufám, že jste si se mnou rok v našem Resinovém sousedství s jeho obyvateli prostřednictvím mých obrázků užili.

Dlouho jsem uvažovala, jak celý tento projekt zakončit...

... a nic mě nenapadlo :-D

A tak jelikož tady dlouho nebyly pohromadě, dovoluji si zveřejnit obrázky mých kompletních dolls, jak vypadají v tuto chvíli (ano, některé fotečky jsou starší, nicméně stále aktuální)


Naposledy jaro

10. května 2015 v 14:38 | MatsChristiana |  Su'A

9.5.2015 S hlášenou změnou počasí ( mám na mysli déšť ) jsem se rozhodla, že svůj volný den využiju k udělání ještě pár snímků v jarních zahradách Resinového sousedství.

Původní myšlenka byla nafotit Svena u rozkvetlého bílého šeříku...

Bílá nádhera

9. května 2015 v 20:47 | MatsChristiana |  Dúgū Yǐng

9.5.2015 - Kteroupak moji doll už jste dlouho neviděli?

Před nějakou dobou dorazilo v jednom balíku nádherné oblečení, celé bílé, lehoučké jako pavučinka... a protože bylo i dost dlouhé, napadlo mne jej vyzkoušet na doll, na niž se oblečení shání tak obtížně, až je to téměř nemožné... a slavila jsem úspěch - posuďte sami.

Arcidémon se konečně projevuje ve své vznešené podobě.

Projekt "Můj rok s BJD" 51 - jaro pokračuje

6. května 2015 v 13:03 | MatsChristiana |  Liu Bin

5.5.2015 - K příjemnému nicnedělání v teplém odpoledni se k Profesorovi archeologie připojil i další exotický obyvatel resinového sousedství. Charismatický Liu Bin. Kupodivu si spolu až moc dobře rozuměli (což bych zrovna u arogantního archeologa nečekala, ale jak bylo správně poznamenáno, asi za to může slabost pro asijská očička).
Stále kvetou

6. května 2015 v 12:52 | MatsChristiana |  Lorraine

5.5.2015 - Teplé a slunečné počasí láká do zahrad resinového sousedství jeho obyvatelé. Jaro je v plném proudu, ale spousta kytiček již začíná odkvétat, proto jsem nemohla zmeškat příležitost udělat poslední jarní fotky.

Dnes jsem v zahradách zastihla našeho Profesora archeologie, jen tak ležérně si hovícího na zelené trávě...

Květen - nadále vše kvete

4. května 2015 v 9:37 | MatsChristiana |  Hayden
3.5.2015 - Poté, co jsem lehce změnila vzhled těchto stránek, bylo správně poznamenáno, že jedna z mých dolls nemá vlastní odkaz. Čímpak to je? Sice jsem jej vytvořila, nicméně vzhledem k tomu, že pod ním nebyly žádné odkazy, tudíž jako by neexistoval. A jelikož ještě doznívá mé kreativní období, vzala jsem tuto doll do zahrad resinového sousedství, kde nedále ještě vše kvete, neb dolls se mezi kvítky nejlépe vyjímají...
BJD Kingdom výzva - Disney příběhy - část druhá

3. května 2015 v 19:30 | MatsChristiana

Jak jsem již psala v první části, múza se mě držela dostatečně dlouho na to, abych vymyslela a zrealizovala ještě jednu postavu z Disneyho příběhů do výzvy na BJD Kingdom.

Tentokrát předlohou byla opět záporná postava z pohádky, kterou však následně v hraném filmu obsadili do hlavní role a její veskrze špatné jádro jí sebrali. Nicméně její vizuální provedení bylo natolik inspirativní, že jsem se pokusila ji nafotit.

Zde tedy druhá pohádka: Sleeping Beauty a nová filmová verze Maleficient
(a jelikož doma nemám jediného havrana a sehnat jej v BJD velikosti je nadlidský úkol, posloužili pro fotky místo něj draci, kterých je doma dost)
BJD Kingdom výzva - Disney příběhy - část první (Projekt "Můj rok s BJD 50)

3. května 2015 v 9:00 | MatsChristiana |  BJDs

Nevím jakým, ale nějakým omylem se stalo, že po vyhlášení této výzvy na BJD Kingdom se na mě nalepila múza. Vnukla mi nejen jeden, ale hned několik nápadů, kterým se nedalo odolat. Podobnou tvůrčí inspiraci jsem neměla už ani nepamatuji - proto zároveň s realizací Disneyho vznikly i dva face-upy. Jeden jsem vám již představila - bylo to páže pro tetičku Fëanor. Druhý vznikl jako hlavní hlava pro celý tenhle Disney projekt.

Jak jsem již zmínila nápadů bylo několik, ale vybrala jsem si dva. A jako existuje fenomén známý jako second male lead syndrom, u mě rovněž existuje villain lead syndrom :-D A tak jsem si pro svou inspiraci nemohla vybrat nikoho jiného než zlé postavičky z pohádek.

Dovolte mi tedy představit prvního zloducha: