Duben 2015

Rozpustilá návštěva

27. dubna 2015 v 20:28 | MatsChristiana |  Návštěvy (Face-upy)

26.4.2015 Tetička Fëanor k nám opět poslala jednu návštěvu. Hm, asi budu muset naše kosmetické lázně nějak pojmenovat, neb právě o tuto část resinového sousedství bývá u návštěv největší zájem :-) Pod pojmy je to okaté, je to roztomilé si jde představit ledacos...

Nakonec k nám přicestovalo Balduinovo páže. Ehm, Fëanor, už se s rytířem znají, nebo jej Balduin teprve vyfasuje? Jestli se neznají, má se na co těšit. Přeji mu svatou trpělivost (- která mě při nasazování očí došla - a tak omluvte, že na jediné fotečce, aby byl jeho pobyt v lázních zdokumentován, trochu šilhá).

Na konečnou podobu, jméno a příběh se samozřejmě opět můžete těšit u tetičky Fëanor.TOPlist


Jaro

27. dubna 2015 v 20:03 | MatsChristiana

26.4.2015 - V zahradách resinového sousedství plně vládne jaro, je nádherně teplo, vše se zelená a kvete. A komu jinému z obyvatel to mezi květinami nejvíc sluší než mé první doll - Shinovi.

Často se nad svými dolls rozplývám, obdivuji jejich krásu, ale vždy se přesvědčím, že ať jsou ostatní jakkoli nádherní, lépe pohybliví, dražší... ON je ta první doll, láska na první pohled, kterou zbožňuji se všemi jeho chybami.

Odpusťte mi mou sentimentální chvilku, zde již spam foteček z rozkvetlých zahrad


Projekt "Můj rok s BJD" 49 - Nový obyvatel

26. dubna 2015 v 18:01 | MatsChristiana |  Box Opening

24.4.2015 jsem do rukou dostala balíček, který cestoval z Finska. A že cestoval rychle - pouze 4 dny. Samozřejmě že jste v tuto chvíli zvědaví, copak jsem to ve Finsku nakupovala. Tato země asi nepatří k zemím, kde by se dolls vyráběly... nicméně to s dolls musí souviset, když je článek zařazen pod Projekt.

Byla nebyla jedna společnost... která jednou vydala doll, jež byla v tanned resinu celkem limitována ...

Ano! Dostala se mi příležitost takovou doll koupit na bazaru. Po zkušenosti s Mínou to byl riskantní krok, nicméně, kdo by odolal? :-D Jestli vámi cloumá zvědavost, copak je to za doll, a napadlo vás podívat se na můj wishlist, předem vás musím zklamat - tato doll na něm není, neb jsem ani ve svých nejtajnějších snech nedoufala, že bych se k ní mohla dostat.

Napínám vás?

Smějící se

Po dlouhé době jsem si v pátek v noci užila box opening
Nová paručka pro Keye

21. dubna 2015 v 20:00 | MatsChristiana |  Key

21.4.2015 - Už dlouho jsem zde nepřidala žádný spam, tak nastal čas tuto chybičku napravit. Dnes došla z aukce paručka, kterou jsem sice původně vůbec neplánovala koupit, nicméně se tak stejně stalo. A jelikož velikostně se v našem resinovém sousedství nachází jen pár dolls, kterým by byla (je určena na menší obvod hlavičky), dostal ji na vyzkoušení právě Key. Je velmi podobná paručce, kterou měl, jen se liší barevně. A samozřejmě potřebovala trošku doladit (zde jsem ráda, že nejsem chirurg, protože bych se musela stydět, jak se mi při úpravě podařilo pořezat :-) )

A zde již slíbených pár foteček ze zahrad resinového sousedství, kde plně již vládne jaro.
Projekt "Můj rok s BJD" 48 - Nové šaty pro princeznu

18. dubna 2015 v 20:57 | MatsChristiana |  YinYin

18.4.2015 - Z původního plánu vyrazit fotit do ZOO kvůli studenému počasí sešlo :-( A tak Chris s tetičkama vyrazila do obchodního centra... Co si budeme povídat, účtem se zase prohnal uragán, ovšem...!!! Tentokrát se lov nezaměřil na čistě sobecké zájmy, ale přinesla jsem domů naprosto nečekaný úlovek.

Troje šaty pro YinYin! Slyším aplaus? Ano, po nekonečně dlouhé době jsem své panovačné princezně pořídila další kousky garderóby. Jedny šatičky bude třeba trochu upravit, což ponechám na období, kdy se mi bude chtít s minikousky látky drbat.

A tak jsem následně vyfotila jen dvoje šatičky.
Projekt "Můj rok s BJD" 47 - Candy Guy

10. dubna 2015 v 10:53 | MatsChristiana |  Key

10.4.2015 - zaregistrovali jste tuhle hlavičku? Kdysi dávno proběhla na facebooku jedna její večerní fotka... Ne? Tak od začátku - před nějakou dobou, kdy měl Souldoll event na hlavičky, Chris kromě RyuCine koupila i druhou. Přišla již před nějakým časem, ale hezky ležela zabalená v krabici a čekala... samozřejmě na své tělo.

Souldoll hlavičky jsou zvláštní - každá, kterou mám, je jinak velká. A dopasovat na ně paruky je téměř nadlidský úkol. Takže již podle známého scénáře se vytáhla krabice se všemi parukami a zkoušelo se... abych zjistila, že samozřejmě žádná v odpovídající velikosti hlavičce nesluší. Tak jsme se tedy museli spokojit s trochu větší, ale v naprosto dokonalých barvách.

Pak ovšem nastal další problém - co na sebe. Nějak mé dolls opouštějí černou klasiku, která z počátku slušela každému z nich... A tak byla Valeriyaen zabavena halenka ještě dřív, než ji vůbec viděla. Klasickými džínami se nedá nic pokazit... a boty? Velmi velmi provizorně tenisky (doufám, že v nejbližší době přijdou aspoň bílé), neb v menší velikosti vlastníme akorát Shinův rockový botník.

A kdo nová doll vůbec je?

Říkám mu Key, neboť pravé jméno zatím neprozradil a je Seung Huynův bráška.

A zde již prvních pár foteček, protože slunečné jarní počasí (konečně) se muselo využít.Projekt "Můj rok s BJD" 46 - New Asian Kitty

3. dubna 2015 v 22:16 | MatsChristiana |  Liu Bin

3.4.2015 Jak už mnozí zaregistrovali, do resinového sousedství se přistěhoval další obyvatel. A ne ledasjaký. Dovoluji si konstatovat, že všechny dolls sousedtví byly vybírány pro ladné křivky a víc než pohledné linie tváří. Ne tak zatím poslední doll. Na ní mě právě zaujaly zcela netypické rysy - vysoké asijské lícní kosti <3, hodně šikmá očička, hranatá dolní čelist, ale hlavně ten NOS, ach. Nejnovější doll není žádný hezounek a nepochybuji, že spoustě lidí se nebude líbit, právě proto, že je tak zvláštní.

A aby toho nebylo málo, po vzoru Seung Hyuna, jsem se rozhodla, že i on bude hybridní doll, neboť skiny společností Souldoll a SOOM jsou si velmi podobné.

Je také kromě Seung Hyuna další doll, která nemá svůj boxopening, neboť jsem byla tak moc netrpělivá, že jsem na nějaké focení ani nepomyslela. Hlavička dorazila už před nějakou dobou a zůstala u tetičky Fëanor a následně Niam, která jí namalovala. Zpět se mi dostala do rukou na ostravském BJD srazu. To už na cestě bylo i tělo. A tak 1.dubna vznikla celá doll.

První provizorní fotky jste již mohli vidět na FB, protože jsem nemohla odolat, abych jej hned nezvěčnila. A jak správně podle rysů tváře uhádl Sebastian, charakter mé nejnovější doll je ze severní Číny, mandžuské národnostní menšiny, adoptovaný do Spojených států, odkud se po vystudování medicíny a úspěšné praxi vrátil do Beijingu jako nadějný hrudní chirurg.

Dovolte mi jej tedy představit na spamu prvních fotek (hlava Souldoll RyuCine):

Liu Bin