Březen 2015

Projekt "Můj rok s BJD" 45 - Ostravský sraz

29. března 2015 v 19:38 | MatsChristiana |  Srazy

28.3. 2015 se opět v Ostravě konal sraz BJD. Letošní rozhodování, koho vzít sebou, se ukázalo trochu náročnější, neb od minula přeci jen pár dolls u nás přibylo. A tak ještě ani v pátek večer nebylo jasné, kdo mne doprovodí - byla navržena pouze užší nominace, ale nikdo z ní se nějak nadšeně netvářil. Byla jasná jen jediná věc, a to, že jelikož se v sobotu večer musí do práce, pojede jen jediná doll.

Balilo se teprve půl hodiny před odjezdem v sobotu dopoledne za šňerování korzetu a přichycování neposlušných vln vlasů do sponek, aby neklouzaly zpod kloboučku. Ve stejně černém outfitu (bez korzetu) i s kloboukem se s Chris do Ostravy nakonec vypravil Viktor.

Projekt "Můj rok s BJD" 44 - Stále Dante

21. března 2015 v 18:10 | MatsChristiana |  Dante
21.3.2015 Jak zpočátku bylo utrpení tuto doll obléci, nyní v našem šatníku nacházím víc věcí, které by mu slušely... kupříkladu sáčko, které k nám doputovalo jako dárek s objednávkou... nebo třeba klubouk, který byl zpočátku určený úplně pro jinou doll (a zabavila jej Mína a následně Morse, od nějž si jej včetně trika vypůjčil právě Dante).

A když se odpolední slunce chýlí k západu a vrhá naprosto dokonalé světlo, kdo by toho nevyužil... Chris samozřejmě ano. A tak trocha spamu pro tento týden...

Dante

16. března 2015 v 16:43 | MatsChristiana |  Dante
16.3.2015 - Když má někdo volnou neděli, dá se dělat ledacos (Chris). Někdo však může mít smůlu a volnou neděli nemá (její nová doll). A tak se i přes trochu nepříznivé světelné a rozptylové podmínky vyrazilo ven, tentokrát nejen do zahrad resinového sousedství, ale opravdu ven, do terénu.

A tak vznikla spousta fotek, z nichž jich bylo jen pár použitelných, aby se vám mohl představit...

cpt. Lee DanteProjekt "Můj rok s BJD" 43 - Yanne

11. března 2015 v 9:05 | MatsChristiana |  Yanne
11.3.2015 Hezké počasí před ohlašovaným ochlazením se muselo opět využít. A tak se zahrady resinového sousedství opět na chvíli proměnily ve fotografické kulisy - neb ještě zbyly nějaké dolls, které nemají fotku u zdi :-)

Tentokrát v hřejivých paprscích jarního slunce zapózoval Yanne.

Projekt "Můj rok s BJD" 42 - Kai

7. března 2015 v 12:25 | MatsChristiana |  Kai

7.3.2015 - Jelikož počasí venku už skoro vypadá, jako že by se i mohlo blížit jaro a občas vykoukne sluníčko, nastal čas vytáhnout jarní oblečení. No, jak se to vezme vytáhnout - ono vlastně ani nebylo schované, protože nedávno přišlo. Lépe tedy bude říct - obléci jarní oblečení :-)

A tak do zahrad resinového sousedství, kde rozkvétají jarní kytičky, se vypravil i Kai...

BJD současné a budoucí update

5. března 2015 v 12:56 | MatsChristiana

V poslední době svůj wishlist nějak často updatuju. Loňský rok byl na přírůstky do našeho resinového sousedství velmi plodný a resinové plody docházejí ještě tento rok. Jak jsem psala již dříve, tento rok bych se chtěla zaměřit na zkompletování dolls, jejichž hlavy jsou stále v krabici a čekají na svou chvíli, kdy jim objednám tělo. A samozřejmě společnosti již udělaly to, co letos dělat neměly, samozřejmě že vydaly doll, které jsem neodolala :-)


Jiedoll - Rockstar Altair vs. Shin Altair (Tristar)


50 Pleasures of Resin ( 澄 水 花 )

1. března 2015 v 19:09 | MatsChristiana |  Fifty Pleasures of Resin

1.3.2015 - Ano, konečně opět nastala ta chvíle. Po téměř roční pauze se vrací se projekt dokonalých křivek.

Tentokrát decentní fotky (takže žádné varování přístupné od 18let v záhlaví), které přísluší jeho stavu a eleganci.

澄 水 花

Projekt "Můj rok s BJD" 41 - Iplehouse výprodej

1. března 2015 v 18:20 | MatsChristiana |  BJDs

24.2.2015 Nová hračka mých dolls se ukázala nebezpečnější, než jsem zprvu myslela. Útok na můj rozpočet však vyšel ze strany, odkud jsem to naprosto nečekala. Iplehouse pořádal výprodej oblečení. A Iplehouse dolls nakupovaly. Nikdo z nich nechtěl prozradit, čí to byl nápad - tedy kolektivní vina.

(Bohužel s novým oblečením přišla na řadu otázka nových botiček a v tu chvíli byl jakýkoliv přístup k internetu z preventivních důvodů všem mým dolls znemožněn.)Ch: "Chris, máš tu balíček!"


Nový look

1. března 2015 v 16:41 | MatsChristiana |  Mína

1.3.2015 Když se tak rozhlédnu po mých resinových obyvatelních, tak jediným barevným zpestřením jejich šatníku byla vínová vázanka, kterou měl Profesor na své služební cestě v Japonsku... a toť vlastně skoro vše. Jinak se naše hadříky pohybují na černo-bílo-šedém spektru, občas si někdo z nich obleče džíny...

Těžko říct, čí to byl nápad, koupit a nabídnout Valeriyaen růžové šatičky, nicméně jsme u ní nepochodili. On by možná nebyl problém v barvě těch šatů, ale délce střihu. Cituji: "K mému stavu se neprosto nehodí." A tak nezbývalo, než je nabídnout druhé she-doll a doufat, že moderní dívce se budou líbit.

Mína vzala následnou módní přehlídku důsledně, včetně prohrábání se v zásobě paruček, která by k šatičkám slušela víc.