Únor 2015

Few Shots of New Doll

22. února 2015 v 21:41 | MatsChristiana |  Dante
I když nemá zatím ani jméno ba ani správnou paruku, ale pouze provizorní ze zásob, ve zcela špatné barvě a délce a střihu, neodolala jsem, abych jej nevzala dnes druhý den u nás ven. Na denním světle a sluníčku, které očas vykouklo, úžasně vynikly očička, které přišly s ním jako dárek, ale zalíbily se mi víc než jeho původní, takže jsem je musela vyměnit a už mu zůstanou.

Tak tedy - můj nejnovější přírůstek od LUTS - SDF Zed

Projekt "Můj rok s BJD" 40 - Pro změnu boxopening

22. února 2015 v 21:28 | MatsChristiana |  Box Opening
22.2.2015 - Každý už asi poznal, že mojí slabostí jsou limitované dolls... dobře, nejen ony :-) A když je člověk na Silvestra v práci, tak si to čekání na nový rok ve volné chvilce musí něčím zpříjemnit. A když ta volná chvilka je trochu delší, je to průšvih, protože se jednoho zmocňují takové touhy, jako fakt odkliknout "check out". A tak se také 31.12.2014 pět minut před půlnocí stalo.

Doll dorazila překvapivě rychle, v poslední době jsem si zvykla na čekají doby minimálně kolem půl roku. To mě nicméně neodrazovalo od pravidelného kontrolování statusu - co kdyby... a on se vážně stal zázrak! Vlastně dva. Neboť když se objevila změna, že krabice dorazila do Prahy, očekávala jsem výzvu z celnice... Místo toho se ozvala mamka, že mi dorazil balík!

Takže jsem ve středu 18.2. pospíchala večer domů, abych se přesvědčila, že fakt dorazila správná krabice...
Vodní drak

19. února 2015 v 17:57 | MatsChristiana |  Vodní Drak 澄 水 花
Současně s face-upy pro tetičku Sung Chris pracovala na blushingu těla své nejnovější doll. Překrásné tělo od Angell Studio si o to totiž samo říkalo, hrudní část s reliéfem křídel, pařátky... no kdo by odolal? A jak jinak než v zelenomodrých barvách vodního draka.

Ano, teď by měly následovat obrázky, aby se Chris svým dílem pochlubila...

Ehm, jenže ono to nějak pod oblečením moc vidět nejde :-D

Tak se aspoň pokochejte drakovou nádhernou čínskou róbou a pohlednou tvářičkou a Chris slibuje, že brzy nafotí více odhalující fotky, aby toho kochání mohlo být víc.
Projekt "Můj rok s BJD" 39 - Opět jedna návštěva

12. února 2015 v 19:37 | MatsChristiana |  Návštěvy (Face-upy)
V poslední době se v resinovém sousedství s návštěvami rozthrnul pytel. Tento týden u nás přebývají dvě hlavy od tetičky Sung. Elf a .... ehm, jak že ho tetička nazvala? ... vetřelec? parchant Balduin? Každopádně tím Chris měla o zábavu postaráno. Ovšem konečný výsledek překvapil i ji (zvláště když jediné použitelné tělo pro vyfocení bylo arcidémonovo).

Dovolte mi představit naši návštěvu:
Projekt "Můj rok s BJD" 38 - Boxopening

6. února 2015 v 23:32 | MatsChristiana |  Box Opening
6.2.2015 - Na úvod nutno podotknout, že loňský podzim byl na krásné nové dolls neobyčejně plodný. Mnohokrát jsem si přála, abych zdědila milióny po neznámé tetičce z Ameriky. Jelikož se tak nestalo a ani neumím krást, musela jsem mezi novinkami pečlivě vybírat. Velká krize nastala, když Angell Studio vydali hned dvojici limitovaných dolls, které mě okouzlily. Ale obě jsem si pořídit nemohla, to jsem věděla. Tak tedy kterou ???

Přeci tu, kterou jsem dnes s pomocí svých malých rozbalovačů vybalila z krabice :-)Snow is no...

2. února 2015 v 20:02 | MatsChristiana |  Darkhorn

Co se stane, když vezmete dráčka v zimě ven? Napadla vás někdy tato myšlenka? Mne ano a hned jsem se ji rozhodla zrealizovat. Výsledek nebyl ani moc překvapivý...


Co to je? Bílé a je to všude kolem....Andělská návštěva (pro tetičku Sung)

1. února 2015 v 11:17 | MatsChristiana |  Návštěvy (Face-upy)
Copak se děje v resinovém sousedství, když jsou venku závěje sněhu? Všichni by určitě rádi šli ven a užívali si bílou krásu a jako obvykle by jejich bytná kolem běhala s foťákem a snažila se vše zachytit... ovšem bytná si tento týden zablokovala koleno, takže o běhání ve sněhových závějích a plazení se ve výšce obyvatel resinového sousedství si může nechal leda zdát.

Na druhou stranu je to ovšem dobře, neb k nám na návštěvu docestovala hlavička od tetičky Sung. A tak se vytáhly ze šuplíku štětce, jelikož při této činnosti koleno nebolí a není třeba jej ohýbat.

Když bylo vše hotovo, dovolila jsem si ukrást na vyzkoušení SOOM tělo - upřímně a pokorně se Seung Hyunovi omlouvám (už jej má zpět).

A tak u nás najednou byla andělská návštěva. Poslouchali jsme spolu Čajkovského a Beethovenovu osudovou a pili Earl Grey...