Září 2014

Projekt "Můj rok s BJD" 19 - Korean Obsession

22. září 2014 v 19:59 | MatsChristiana |  Seung Hyun
Kdo zná Chris, ví. Kdo nezná... nu, možná už pochopil, možná teprve pochopí...

Zatím jedinou doll s asijskými rysy byl Moon Ji Hwan, sladké koťátko (který si do dnešního dne stěžuje, že ještě nemá vlastní tělo). Nicméně když se na stránkách Souldoll objevila tato doll, bylo vymalováno. Hwan na své tělo bude muset ještě počkat, stejně tak další čekající hlavy. Tohoto krasavce jsem MUSELA mít... aspoň tu hlavu.

A tak milá hlavička po opětovně nekonečně dlouhém výrobním procesu dorazila. Dokonce na ni čekalo připravené tělo... Ovšem mé milé doll se nikdy nechovají, jak bych čekala. Barva resinu by ušla, rozměry taky... ale prostě to nebylo ono. Smířena se smutným údělem a utvrzena v myšlence, že teď už VŽDY jen originální tělo k hlavě, jsem milou hlavu odložila na poličku, abych na to tělo našetřila.

Ovšem, co se nestalo? Mezitím přicestovala doll, na kterou čekám od konce března. Jelikož jsem ji pořizovala nenamalovanou, hlava odcestovala k Niam. A tělo zůstalo zabalené... Ano, zde již hádáte dobře. Nečekaně po dlouhé době, kdy tam jen tak odpočívalo, Chris napadlo "Co kdyby..."

Ach, upouštím od originálního těla (pro tentokrát), protože tato kombinace se pro mé srdíčko ukázala jako vražedná.

Konec řečí, dovolte mi tedy ukázat vám první fotky.
Modelka

13. září 2014 v 22:04 | MatsChristiana |  Mína
A když už byla Mína převázána - za což moc děkuji Berušce, musela se předvést v celé své kráse 68cm s postavičkou, která se v našem sousedtví hodí pro modelku :-)
Projekt "Můj rok s BJD" 18 - Září

13. září 2014 v 21:53 | MatsChristiana |  BJDs

Poklidné odpoledne v zahradách resinového sousedství...

Projekt "Můj rok s BJD" 17 - Nové kousky v šatníku

5. září 2014 v 20:59 | MatsChristiana |  Chansung
Začíná vám být po ránu zima? Léto se pomalu a jistě vzdaluje, a přestože přes den ještě svítí a hřeje sluníčko, rána již bývají mlhavá a chladná. A samozřejmě s tím přichází otázka, co na sebe. Sako? Svetr? Samozřejmě, každý sáhne po něčem jiném. Jako inspiraci můžete zvolit i sportovně ležérní styl jako náš dnešní model... (pozn. ne že by se kdy o módu zajímal).
Projekt "Můj rok s BJD" 15 - Náhubek

5. září 2014 v 17:25 | MatsChristiana |  Morgan
Jak je všem zasvěceným známo, na dálném východě je nošení ústenek nejen téměř pravidlem a "povinností" - kdo byl ve smogovém velkoměstě chápe, ale také módním trendem. Najdete je z různých látek (zde mi uniká smysl jejich nošení, tedy kromě fashion trendu) a s různými potisky a vůbec...

Takže i u nás se neodolalo a aspoň jedna se musela pořídit :-) Samozřejmě stylová.

A jelikož jim říkám "náhubky", můžete hádat, na kom se vyzkoušela... hm, na druhou stranu mu úžasně vynikly nádherně modré oči...
Projekt "Můj rok s BJD" 14 - "Náramek"

5. září 2014 v 17:16 | MatsChristiana |  Dúgū Yǐng
Doplňuji předchozí týdenní fotky svého projektu. Se značným zpožděním neb se mi nějak nedostávalo času ani nálady je nejen nafotit, ale i zveřejnit. Ale jelikož se u nás vše zase uklidnilo, aspoň co se dolls týká, můžu se jim opět trochu věnovat :-)


Před nějakou dobou jsem dostala od kolegyně v práci náramek, byl z výprodeje, ale moc hezký. Hned jak jsem ho viděla, věděla jsem, že ho musím vyzkoušet jako ozdobu kolem pasu Míně...

Ovšem Chris míní... a její dolls si stejně dělají, co chtějí...
TOPlist