Červenec 2014

Projekt "Můj rok s BJD" 11 - Nový face-up

27. července 2014 v 19:32 | MatsChristiana |  Návštěvy (Face-upy)
:-( Vlastním buď prokletou hlavu nebo neskutečně náročnou. 19. března dorazila. Od té doby se opakovaně pokouším o face-up a provází mě všechny možné katastrofy - od záměny průhledného odlakovače v růžové lahvičce za růžový odlakovač v průhledné lahvičce - ano, zabarvil resin... po nechtěné oťápkání fixačního nástřiku, který prostě nechtěl uschnout, zmatnění fixačního nástřiku, který udělal mléčnou mlhu na stínování, a samozřejmě odloupnutí už téměř dokončených face-upů, když se tam kdovíjak vytvořila vzduchová bublina...

Prostě tahle hlava mě vytáčela neskutečně znovu a znovu! Nešlo to s ní pod dobrém, ani po zlém, až jsem byla téměř rozhodnuta, že ji buď prodám nebo s ní mrštím z balkónu... (obojí mi nakonec přišlo děsně líto). A tak jsem jí dala další šanci, jen tak bokem, pomalu, zatímco jsem malovala hlavičku Kanna od Ringdoll a Míny od Dollmore... a prostě to vyšlo.

Třikrát hurá!

23.7. navíc dorazilo dlouho objednané tělo, které tedy nebylo určeno pro tuto hlavu, neb její resin je něco mezi normal skin a tan - tohle se prostě asi dopasovat nedá. Nicméně původně určenému majiteli byl krk těla velmi malý, a tato hlava na krk sedla úplně neskutečně. Takže zatím jí tělo zůstane, než dorazí zřejmě právoplatný majitel (od souldoll) nebo jí zůstane trvale s tím, než se tělíčko bude muset barevně upravit. Nicméně, tohle tělo je naprosto úžasné. Pěkně tvarované, pro mé potřeby se hýbe krásně a hlavně je perfektně uvázané. Ale dost rozplývání nad tělem, tenhle článek je o novém face-upu mé prokleté hlavy :-)

Dovolte mi tedy představit svou staronovou hlavu, o které samozřejmě již mnozí ví, že ji vlastním, ale někteří třeba ještě ne...

SOOM - Chrom Bane of Wood


TOPlist

Projekt "Můj rok s BJD" 10 - Meika na prázdninách

20. července 2014 v 18:20 | MatsChristiana |  Srazy
Na Svenovo přání, kterému jsem se ani trochu nebránila, jsme požádali Sebastiana, jestli by nechtěl dovolit Meikovi strávit pár letních dnů u nás. A jelikož Meika nebyl proti, aniž věděl, co ho u nás čeká, tak se i stalo. Ve středu přicestoval i se Sebastianem (na FB již proběhlo pár fotek) a kluci se seznámili stylově v sushi baruProjekt "Můj rok s BJD" 9 - Kanno

15. července 2014 v 21:00 | MatsChristiana |  Kanno
Tak copak se u nás zase událo? Se zpožděním, je už úterý (Tak snad mě omlouvá, že jsem do práce vyrazila v neděli ráno a přišla až dnes odpoledne), píšu tento článek. Takovouto příležitost si ale nemohu nechat ujít a musím ji stihnout, co nejdřív, protože tento týden bude plný zážitků s dolls, neb se k nám chystá velká návštěva. Ale ještě než dorazí, je třeba rozptýlení pro mou melancholickou dušičku.

26.6. dorazil balíček, o kterém ví jen pár vyvolených... (hm, skoro si teď připadám jako Snape... toho si nevšímejte, Chris se vrátila k HP fanfiction). BO se nekonal, protože jsem nedočkavostí krabičku roztrhala, abych se dostala k obsahu. Krabička to byla věru malá, nenápadná...

... protože v ní byla hlavička.

A nebyla to ledasjaká hlavička.

Chris nakonec musela mít Lucifera od Ringdoll... tedy zatím hlavičku, na tělo se bude šetřit, až bude k dispozici ta třetí verze (že, Sebastiane :-D )

A Chris se také rozhodla, že si ho sama zkusí namalovat...

Takže, po tomto dlouhém úvodu mi dovolte představit novou doll, která se u nás bude vyskytovat (tedy, v kompletní podobě, až se pořídí tělo - pro účely nafocení byl jako nedobrovolný dárce vybrán Anye Yu).

Kanno - the Vampire Hunter
First Shots of Mina

12. července 2014 v 14:11 | MatsChristiana |  Mína
Už asi deset minut uvažuji, jak uvést následující fotky...

Mína se vrátila z první návštěvy lázní. A hádejte co, asi bude doma trochu napjatá atmosféra. Jak tuhle proměnu okomentuje YinYin? Těžko nesla, že není jediná she-doll v našem sousedství... A že jí Valeriayen půjčila šatičky (o tom ještě neví)... A kluci? No, jsem upřímně zvědavá, jak se to u nás bude vše vyvíjet.

Ale abych nezdržovala, protože mě dneska nic inteligentního nenapadá, kromě toho, že jsem na sebe trochu víc hrdá, než bych zatím měla...

Dovolte mi představit novou Mínu...Balíček pro nové dolls

11. července 2014 v 21:46 | MatsChristiana |  BJDs
Ještě předtím, než dorazila samotná she-doll, o níž jsem věděla, že ji pojmenuji Mína, dorazil pro ni balíček. Nakupovala jsem zase na bazárku, ale naprosto úchvatné oblečení (z něhož již část zabavil Kai). A doufala jsem, že se jí bude líbit a sedne jí.

Trochu opožděně tady zveřejňuji pár fotek otevírání balíčku.


*****

Odpoledne bylo poklidné. Teplý letní den, slunce zlatě svítilo a byl by hřích aspoň na chvíli se nevykoupat v jeho paprscích...

A: "Nádherný den, viď, drahá..."

Pečeme s Arcidémonem - Philadelphia cheesecake

11. července 2014 v 20:36 | MatsChristiana |  Dúgū Yǐng
Už dlouho mě nehonila mlsná jako tento týden. Předpokládám, že to je stále důsledek přetrvávajícího stresu, kdy moje nejnovější doll stále trčí v Praze na celnici a čeká, já nevím na co... možná až si pro ni přijedu. A se stresem přichází chutě... A ne ledasjaké chutě. Takže jsem se rozhodla, že si po čase zase udělám nějakou mňamku. Něco jednoduchého, nad čím v kuchyni nestrávím celé odpoledne, když mě na stole čekají tři hlavy k namalování.

Cheesecake!

Opravdový cheesecake.

To znamená hlavní ingrediencí bude sýr!


Projekt "Můj rok s BJD" 8 - Boxopening Mína

7. července 2014 v 22:58 | MatsChristiana |  Box Opening
Copak se u nás za další týden událo? Měla dorazit doll, na kterou čekám od února a konat se velký boxopening. No, stal se zádrhel. Krabice s doll leží v Praze na celnici a nechce se jí dál... Mnozí z vás už ví, jak moc mě to rozhodilo, protože do Prahy dorazila už 23.6.

Jako "náplast" dorazila však jiná krabice... A tak mi dovolte se s vámi podělit o pár melancholických fotek.
(Doufám, že popisky jsou čitelné, kdyby ne, dejte vědět a dopínu je pod fotky)
(za překlepy se omlouvám, ale nechce se mi už obrázky předělávat, drží mě má melancholická nálada)