Červen 2014

Projekt "Můj rok s BJD" 7

29. června 2014 v 17:12 | MatsChristiana |  Kai

Víkend na chatě


Tradičně jako každý rok nastala dlouho očekávána doba, na kterou se NEtěším už aspoň půl roku - dámská jízda na chatě. Netěším, aby se náhodou něco nepokazilo :-) A nebyla bych to já, abych sebou nevzala nějakou svou doll. Loni to byl jednoduchý výběr, ale letos... koho si vzít sebou? Jelikož nějaký den před odjezdem dorazil další balíček, tentokrát se secondhand oblečením pro doll, kterou teprve budu očekávat, rozhodla jsem se, že si sebou na chatu vezmu modelku, tedy modela, na kterém bych hadříky mohla rovnou vyzkoušet. (Tady se opět vloudila obrovská chyba, protože většina oblečení mu byla dobrá a slušela... takže těžko říct, kdo nakonec hadříčky dostane).

A kdo že se mnou jel ? Doll, kterou mé kamarádky znají již z minula... Kai.Projekt "Můj rok s BJD" 6

20. června 2014 v 22:08 | MatsChristiana |  Sven
Došel balíček. Ano, řeknete si: Už zase? Ale tentokrát to byl malilinký balíček. Výmluva? Ano, samozřejmě že ano. Už od chvíle, kdy Sven prohlásil, že mnou objednané oblečení není tak úplně jeho styl, muselo být všem jasné, že nebudu dlouho odolávat a že mě brzy ukecá. Ukecal. Ale opravdu jen na malilinký balíček.

Sven si objednal tričenko a botičky podle svého vkusu...BJD současné a budoucí (update)

15. června 2014 v 21:38 | MatsChristiana
Takže je zde opět aktualizovaný wishlist. Resinovému sousedství přibyl nějaký ten obyvatel. A samozřejmě brouzdáním po internetu se rozšířil seznam dolls, které mě zaujaly.

Jiedoll - Rockstar Altair vs. Shin Altair (Tristar)


Projekt "Můj rok s BJD" 5

15. června 2014 v 20:50 | MatsChristiana |  Ànyè Yǔ
Tento týden se toho kolem dolls u mne moc nedělo. Nejdůležitější otázkou bylo, kdo se mnou pojede na piknik, který pořádala Catherine v Brně.

Koho byste vybrali vy? Dilema jako vždy? Nikoli! Můj pohled padl na nejelegantnější doll (samozřejmě z mého úhlu pohledu, možná vy máte jiného favorita či favoritku) a už na něm zůstal.

Ànyè Yǔ
Návštěva (pro tetičku Sung)

8. června 2014 v 21:45 | MatsChristiana |  Návštěvy (Face-upy)
Byli jsme poctěni návštěvou. A to neledasjakou. Tentokrát k nám nezavítal nikdo jiný než samotný Rivil od tetičky Sung. A já bych nebyla já, abych si jej nevyfotila, že?
Projekt "Můj rok s BJD" 4 - nový balíček

7. června 2014 v 18:09 | MatsChristiana |  BJDs
Dorazil balíček - dlouho očekávaný balíček, objednaný někdy začátkem března, možná už v únoru, prostě tak dávno, že jsem datum už zapomněla. Nejprve se zarazil na čínské celnici, pak na španělské celnici a naštěstí česká celnice s ním nic společného nechtěla mít. A tak čtvrtý týden mého roku s BJD se konalo otevírání.

Y: "Jsme připraveni, jdeme otevírat!"


Projekt "Můj rok s BJD" 3

5. června 2014 v 16:40 | MatsChristiana |  Shin
Třetí týden mého BJD projektu se stalo více věcí. O některých jsem vás už průběžně informovala, protože jsem si je nedokázala nechat jen tak pro sebe a rovnou se s nimi musela pochlubit.

1. Svenovo tělo (část 1. a část 2.) - přicestovalo nové tělíčko pro mou jedinou MSD doll.

2. Sraz Ostrava - fotky z báječného dne plného BJD a fajn lidiček jsem už taky zveřejnila...

3. Takže mi zbývá v rukávu poslední zajímavé věc - dostala jsem s k fotkám, které jsem plánovala nafotit tak dlouho, až jsem to pořád odkládala... Asi není tajemstvím, že moje první doll je stále ta srdcová a už skoro od počátku jsem pro něj plánovala pořídit jednu velkou hračku. Hračka už dorazila před nějakým časem, ale se vším děním kolem jako bylo tvoření coveru pro singl, jsem se ke zmíněným fotkám dostala až nyní.

A jak je u mě samozřejmé, zase jsem si z nich nedokázala vybrat, protože Shin vypadá na každé dobře :-)Den poté...

2. června 2014 v 20:35 | MatsChristiana |  Srazy
Jaký dojem zanechal sraz na mých dolls?