Duben 2014

Moon Ji-Hwan pro "Stars and Fashion" photosession v Praze

29. dubna 2014 v 22:23 | MatsChristiana |  Ji-Hwan
Co může být romantičtějšího, než si dát schůzku v rozkvetlé jarní Praze? Zvláště když onou druhou osobou je tvář, která poslední týdny plní i naše stránky. Ihned, jak jsme se dozvěděli, že o víkendu bude v hlavním městě mladičký korejský model a návrhář Moon Ji-Hwan, neváhali jsme ani chvíli a zamluvili si jej aspoň pro krátký rozhovor mezi náročným focením.

Je nám potěšením přinést našim čtenářům, kteří opět měli možnost zaslat své dotazy, další prestižní rozhovor se známou Star a samozřejmě hromadu exkluzivních fotek.U zubaře...

28. dubna 2014 v 22:42 | MatsChristiana |  Malé srazy
Kam v Praze vyrazit na sraz? Někdo vyrazí do parku, do zahrad, na památky, do restaurace, do čajovny... my jsme uspořádali sraz na zubní pohotovosti :-) Tetičku Sung rozbolel zoubek, tak jsme soucitně (ehm...) dělali doprovod - moje maličkost a Moon Ji-Hwan, který jel do Prahy se mnou, Hiroko a její Lawri a Rivil, který jako jediný vypadal, že má starost a trpí s ní. A zde dokumentační fotky z netradičního srazu...


Vítejte na zubní pohotovosti - je sobota skoro poledne...
Ještě jednou jaro

28. dubna 2014 v 21:55 | MatsChristiana |  Ji-Hwan
Když krásně svítí sluníčko a všechno kvete, no nevyužijte toho... Když už byl Ji-Hwan kompletní, tak jsem jej ještě jednou vytáhla na zahradu, v trošku pozměněném outfitu.


BJD současné a budoucí (update)

27. dubna 2014 v 13:16 | MatsChristiana
Tak po pár měsících nastala opět doba pro malý update obyvatel resinového sousedství. A samozřejmě těch, co bychom mezi námi rádi uvítali ... Hm, někdo by měl říct BJD společnostem, aby nějakou dobu nevytvářeli dolls, které se nám mooooc líbí a které bychom moooc chtěli... A bohužel jsou mezi nimi i takoví, kteří se již neprodávají :-(

Jiedoll - Rockstar Altair vs. Shin Altair (Tristar)


Projekt 365 - týden padesátý druhý

26. dubna 2014 v 11:51 | MatsChristiana
Tak projekt 365 zdárně skončil. Doufám, že pro mé čtenáře byl stejně tak zajímavý jako pro mne. Ano přiznávám, ne všechny fotky byly zajímavé, protože někdy bylo hooodně těžké vůbec nějakou vytvořit, když se kolem nic moc nedělo nebo naopak dělo tak rychle, že se nedalo zachytit.


Den 359.


(belongs to Niam - nemohla jsem si pomoct nevyfotit)


Projekt 365 - týden padesátý první

26. dubna 2014 v 11:34 | MatsChristiana |  Projekt 365
Už jsou zde i fotečky předposledního týdne...


Den 352.Projekt 365 - týden padesátý

26. dubna 2014 v 11:30 | MatsChristiana |  Projekt 365

Jsem zpět, nebojte, svůj projekt jsem nevzdala těsně před jeho koncem. Hezky jsem fotila dál, jen nebyl čas na zpracování a zveřejnění fotek. Takže jsem nabrala malé zpoždění asi tak dvou týdnů.

Takže zde jsou...


Den 345.Jen tak pár jarních fotek (Shin, Ji-Hwan)

8. dubna 2014 v 7:38 | MatsChristiana |  Shin
Bylo překrásné teplé slunečné odpoledne... tak jiné než před rokem, kdy bylo venku bílo a chladno jako by zima byla na svém vrcholu. A protože příležitosti se mají využít, byl by hřích takovou promarnit, zvláště když jarní zahrada byla v plném květu. Tak kromě předcházejícího článečku jsem obě doll nafotila ještě samostatně.

A tak si tady trochu zaspamuju, protože tady můžu :-)Tajemné setkání "Stars and Fashion"

7. dubna 2014 v 22:38 | MatsChristiana |  BJDs
Náhodou se náš magazín Stars and Fashion ocitl u zajímavé schůzky, která se odehrála v zahradách sousedství, které obývají slavné resinové celebrity. Naprosto nečekaně a poprvé spolu byly spatřeny hvězdy, jejichž fotky plní přední stránky časopisů. Jedním z nich byl Moon Ji-Hwan, model a nadějný módní návrhář, o němž jsme psali nedávno. Mladík se nechal slyšet, že po ukončení současné spolupráce, jeho cílem bude vytvořit a prezentovat svou další kolekci. A druhým nebyl nikdo jiný, než hvězda rockových podií TriStar! Právě jeho jméno, víc než kterékoliv jiné, plní poslední dny titulky časopisů. Spekulace o dlouho očekávaném singlu, jehož vydání a následné koncerty musely být kvůli TriStarovu zranění odloženy, dosahují vrcholu. Právě dnes z tajného zdroje unikla informace, že singl již byl dokončen a nahrán a nyní se čeká jen na TriStarovo schválení obalu CD. Napětí kolem rockové hvězdy vrcholí.


A my přinášíme několik exkluzivních fotografií z překvapivého setkání.


Backstory Valeriyaen

5. dubna 2014 v 16:08 | MatsChristiana |  Backstories
Vždycky snila o návštěvě Paříže... divadla, opera, proslulé obchůdky, projížďky po Seině, Louvre, Versailles... Byly to krásné dívčí sny, které snila během dlouhých večerů na venkovském hradě, zatímco v pokoji s ní spalo pět jejích sester a dva malí bratříčci. Měla velkou rodinu, ještě dva starší bratry. Rodiče byli chudí, ale se starodávným erbem a rodokmenem sahajícím až k prvnímu králi. Co na tom, že jejich předek byl levoboček - byl oficiálně uznaný a tedy měli královskou krev...

Právě tato královská krev k nim čas od času přivedla nějakého nápadníka. Její starší sestra již byla zasnoubena a nyní se ohlásil nápadník i pro ni. Nelíbil se jí - malý kulaťoučký obchodník s prasečíma očkama, který měl dost peněz, aby si koupil několik panství, ale neměl titul, aby pronikl mezi šlechtu. Právě ona měla být jeho vstupenkou mezi urozené.

Dohodl se s jejím otcem. Na její názor se nikdo neptal.


Backstory Viktor

2. dubna 2014 v 16:27 | MatsChristiana |  BackstoriesTma... ... ... ... ... světlo... ... ... ... ... ... tma... ... ... ... ... ... tma... ... ... ... ... bolest... ... ... ... ... ... křik... ... ... ... ... světlo... ... ... ... ... bolest... ... ... ... ... tma... ... ... ... ... ... tma... ... ... ... ... tma.

Proč je naživu? Žije vůbec? Je při vědomí nebo je to jen sen? Kdo vlastně je? Kdo byl? Kde je? Proč si nic nepamatuje? Co by si měl pamatovat? Měl by něco cítit?
Proč je všude tma? Měl by otevřít oči? Může? Co uvidí? Bude něco vidět? Má vůbec oči?

Tma... všudypřítomná tma.

50 Pleasures of Resin (Dúgū Yǐng) - varování NC-17

1. dubna 2014 v 22:28 | MatsChristiana |  Fifty Pleasures of Resin
Má inspirace mě stále drží. Po provizovních fotkách ve ztížených podmínkách (ladies, vy víte kterých se to týká, omlouvám se, že tenkrát nešlo nic lepšího vyfotit) přicházím s vylepšenou verzí. Úžasné křivky svého resinu byl tentokrát přinucen ukázat náš arcidémon a vlastně jsem jej ani nutit moc nemusela, má přirozený talent.

P.S. zbožňuju jeho nová očička, konečně se v nich našel.Prostě pohoda v obýváku...