Březen 2014

Moon Ji-Hwan rovnou pro Stars and Fashion

30. března 2014 v 20:55 | MatsChristiana |  Ji-Hwan

Jaro máme v plném proudu, všechno se zelená, kvete, sluníčko příjemně hřeje a láká k procházkám venku. My se Stars and Fashion jsme nezůstali pozadu a vyrazili s fotoaparátem do terénu, abychom vám přinesli nejnovější fotky celebrit a samozřejmě i ukázku jejich šatníku.K naší nezměrné radosti jsme potkali jednoho z nejsledovanějších a nejbohatších mladých mužů. Samotného nejmladšího syna ředitele a majitele společnosti TAEGA. TAEGA je jednou z největších zábavných mezinárodních společností, jejíž záběr je od hudební, herecké a modelingové produkce po vydavatelství s vlastním televizním vysíláním. Ano, není řeč o nikom jiném než o Moon Ji-Hwanovi. Přestože stále studuje na prestižní střední soukromé škole, sám se věnuje modelingu a je začínajícím módním návrhářem, vlastní řetězec butiků nejen u nás, ale i v USA a Itálii. Ve volých chvílích se věnuje keramice a hře na saxofon.

Dnes jsme jej zastihli v zákulisí focení nejmenované hudební skupiny, jejichž garderoba pro koncertní šňůru pochází právě z jeho dílny. Sám stylizován do jednoduchého rockového stylu dokonale zapadl mezi početnou skupinu jejich štábu. Profesonální jako vždy si našel chvilku pro náš magazín Stars and Fashion, aby nám zapózoval.
Projekt 365 - týden čtyřicátý osmý

28. března 2014 v 23:54 | MatsChristiana
Tak se mi projekt pomalu chylí ke konci. Jaro je tady a tento týden fotky se celkem povedly co se týče zajímavosti.

Den 331.


50 Pleasures of Resin (Ànyè Yǔ) - varování NC-17

27. března 2014 v 16:08 | MatsChristiana |  Fifty Pleasures of Resin
Máme tady druhou část mého malého fotografického projektu. Některé na dolls zajímá pohyblivost, u nás jsou středem zájmu resinové křivky. Která jiná doll se právě pro tento projekt nejvíc hodí než ta, která navíc má vyměnitelné části? S elegancí bílého resinu se dnes vrací Ànyè Yǔ.


50 Pleasures of Resin (Natsu) - varování NC-17

23. března 2014 v 11:02 | MatsChristiana |  Fifty Pleasures of Resin
Ladies (vy víte které), vaše nápady mě inspirovaly a protože se mi včerejší fotky líbily, nebylo daleko k nápadu založení nové kapitoly, kterou jsem naprosto neoriginálně nazvala

50 Pleasures of Resin


- podobnost s 50 Shades of Grey čistě náhodná není, ano i Chris se přiznává, že před nějakým časem přečetla 2 knihy, aby byla v obraze, než ji to přestalo bavit
- v tuto chvíli již musí být všem, co to dočetli až sem, jasné, o jaký projekt půjde, takže pokud toto téma někoho pobuřuje, nezajímá, uráží a podobně, doporučuji, aby takto označené články přeskočil a nekomentoval, děkuji.
- bohužel (nebo bohudík) 50 dolls nemám, takže číslo 50 v nápisu zůstalo z původního názvu
- docela dobře by se již pod tuto kapitolu dala tématicky zařadit fotografická výzva Monochrome, kterou jsme pojali v podobném duchu jako Pink Pleasure
- hned nahoře v titulku je varování (jako by jej někdo bral v úvahu, ale být tam musí) - takže opět tématicky pro dospělé
- tato kapitola nemá s charaktery mých dolls moc společného, je to jen takový vedlejší fotografický projekt ;-)


Projekt 365 - týden čtyřicátý sedmý

22. března 2014 v 21:49 | MatsChristiana
Den 324.Projekt 365 - týden čtyřicátý šestý

22. března 2014 v 21:44 | MatsChristiana |  Projekt 365
Tento týden byl celkem úspěšný na zajímavé věci v mém okolí, protože jsem zase navštívila Prahu a nejednu zajímavou akci v ní. Takže jsem si jako obvykle nedokázala některé dny vybrat.


Den 317.Box opening Hyperon

18. března 2014 v 22:44 | MatsChristiana |  Box Opening
Dnes dorazil nečekaně rychle balíček. Jak rychle? V pátek odcestoval z Taiwanu a dneska už byl u nás doma, a aniž by se zadrhl na celnici! Úspěch!

Říkala jsem si, jestli se s vámi o boxopening hlavy podělit... vždyť je v něm jen hlava. Na celou doll si budu muset chvíli počkat - vybrat to správné tělo asi bude dost velký oříšek. A pak teprve fotečky zveřejnit jako celý boxopening... Ale když já jsem prostě tuhle hlavu musela mít, když už se na bazaru objevila. A stejně tak nedokážu čekat s odtajněním nejnovějšího přírůstku.

Takže mi dovolte představit jednu z nejzajímavějších hlaviček, které se v našem resinovém sousedství budou vyskytovat.

Silla Backstory

16. března 2014 v 21:02 | MatsChristiana |  BackstoriesSny...

Nikdy se mu nezdávaly sny. Jen lidé sní. On není člověk. Je umělá inteligence. X269SP. Naprogramován pro svůj úkol. A přesto… Snil…


***

Něco se dotýkalo jeho tváře… někdo. Ten dotek byl teplý, mohla to být lidská ruka…

"Ta kůže je neuvěřitelná, je jako živý!" Byl to ženský hlas. Dotýkala se jej žena, vnímal dotek jejích dlouhých nehtů.

"Ano, neuvěřitelné, že?" odpovídal jí mužský hlas. Kůže je temperovaná na 36,7 °C, aby se co nejvíce pocitově blížila člověku."

"Jsou všichni stejní?"

Všichni? Nebyli tedy sami?

"Ale kdepak," zasmál se muž. "Po fyzické stránce je každý originál, tak jako jsou různí lidé. Máme různé výšky, tělesné konstituce, rasy, samozřejmě lze upravit barvu očí a vlasů. Všichni mají základní program, který je dle přání rozšířen - podle toho, co zákazník od své hračky očekává…"

Ženiny prsty sklouzly po jeho tváři ke rtům.

"Každé přání?" zavrněla smyslně.

"Od toho jsme zde," zasmál se znovu muž.


Game Picnic

14. března 2014 v 21:35 | MatsChristiana |  BJDs
Jarní počasí láká ven. Sluníčko hezky hřeje, první kytičky kvetou, tak proč neztrávit odpoledne v zahradách našeho sousedství? Překvapivě jsem na zelenajcím se trávníku zastihla dvě z mých nadpřirozených dolls. Znajíce se z podsvětí Otherside, anděl smrti a arcidémon se prokousávali zábavou stolních her... tedy spíše piknikových her, protože si ven vytáhli deky i přibrali malé občerstvení.
Projekt 365 - týden čtyřicátý pátý

7. března 2014 v 21:41 | MatsChristiana |  Projekt 365
Wow! Tak mám nový rekord! 5 ze 7 týdenních fotek je nafocených v práci.


Den 310.BJD kingdom

7. března 2014 v 17:35 | MatsChristiana |  Valeriyaen
Nad tématem soutěže u příležitosti 4.výročí BJD kingdom jsme si všichni (já i všichni mí resinoví i neresinoví podnájemníci - hm, dá se mluvit o podnájemnících, když mi za bydlení neplatí a jen ze mě prachy tahají?) dlouho lámali hlavu. Jak tohle téma zpracovat? Původní nápad se okamžitě ukázal nerealizovatelný. 12 esdéček na jednu fotku? Kde vzít ten prostor a dekorace? Aby jej vzápětí vystřídal jiný... a když jsem se na něj vrhla, abych jej zrealizovala, tak jsem v tom obrovském nepořádku věcí, které jsem roztahala, zjistila, že fotím něco úplně jiného :-)

A tak se v hlavní roli tentokrát představila jediná resinová she-doll. (Samozřejmě vše proběhlo za halasných protestů YinYin, že v hlavní roli by se měla představit ona, jakožto princezna. Jak jí vysvětlit, že nemá ten správný materiál těla?)

Fotek vzniklo neskutečně poskrovnu a kupodivu jsem ani neměla problém vybrat tu jednu k poslání :-DValeriyaen jako upíří panovnice


(Ano, původně ve skleničce měla být krev, ale jímala mě hrůza, že jí od ní umažu bílé šaty a nepůjde to vyprat, tak jsme zvolili standartní oslavný nápoj. A ano, udělala jsem moc dobře.)