Únor 2014


Hra světla a stínů 2

25. února 2014 v 21:50 | MatsChristiana |  BJDs
A protože jsem v sobotu měla vytažený foťák a pozadí pro focení, tak by byla škoda neudělat pár obrázků i ostatním obyvatelům sousedství. Zvláště, když v pátek dorazil balíček s novým oblečením (nejen pro Valeriyaen). Hra s nasvícením a režimem foťáku dala vzniknout spoustě fotek, které bylo pak těžké probrat. V mém případě téměř nemožný úkol, proto tento článek je trochu delší, za což se opět omlouvám :-)

Začínáme naším mazlíčkem ( ke spáchání tohoto počinu mě inspiroval Sebastian Kurosawa ). Jen ty uši ještě chybí ;-)

KaiSilla

25. února 2014 v 19:54 | MatsChristiana |  Silla
Pro všechny, kteří jsou zvědaví na můj nejnovější přírůstek ve více fotkách, než jsem jim zatím ukázala, zde mám nové album. V hlavní roli Silla, že všech tří stran (nějak jsem zapomněla foto zezadu - dodám později :-) )

Hra se světlem a stínem

Ještě stále nemáme jasno, kterou barvu vlasů dostane definitivně, ale vzhledem k backstory mu na 99,9% zůstanou obě. Ano, na backstory si zase budete muset počkat, je zatím útržkovitě naškrábána tužkou v bloku.

TOPlist

Boxopening Silla

23. února 2014 v 20:51 | MatsChristiana |  Box Opening
Věděla jsem, že 20.2.2014 domů dorazil balík s doll. Věděla jsem, že konečně dorazily i hadříky pro dolls, protože jsem si je právě přivezla z pošty. Ale neměla jsem tušení, že je doma i třetí balík (s dárečky pro mě a Shina).

A tak jsem si na pomoc vzala víc členů naší domácnosti.


S Rivilem v čajovně

22. února 2014 v 20:15 | MatsChristiana |  Malé srazy
Kromě plánovaného Valentýnského BJD srazu se nám v Praze naskytl i neplánovaný sraz s tetičkou Fëanor a jejím Rivilem. Jako obvykle nad šálkem čaje, jsme se rozhodly seznámit Rivila s Morsem... ovšem situace se zcela nevyvíjela podle našich plánů... :-D


Rivil do čajovny dorazil na ne moc jistých nohách (jak tetička Sung přiznala, asi u ní v práci navštívil na posilněnou nějakou dobrou tekutinu :-) )

Zde důkaz, že Rivil chvíli stál na svých nohách, i když nejistě.

Valentýnský sraz

22. února 2014 v 19:15 | MatsChristiana |  Srazy
15.2.2014 Praha: Erizu pořádala Valentýnský BJD sraz.

A jelikož jsme v tu dobu do Prahy stejně mířili, tak jsme nemohli chybět. Rozhodování, kdo tenktokrát pojede se mnou bylo pořád stejně těžké. Zvláště, když sraz měl téma Masquerade - maska, kostým... Jelikož v dobu, kdy jsem přemýšlela nad tím, jak toto téma zpracovat, seděl u mě na stole po ruce Morse, padla volba na něj.

Nejprve jsme začali vymýšlením, jak a z čeho udělat karnevalovou masku.

(prototyp)

Projekt 365 - týden čtyřicátý třetí

21. února 2014 v 23:15 | MatsChristiana |  Projekt 365
Po předchozích celkem nudných fotkách se konečně dostávám k němu lepšímu. Výletu do Prahy! A tím se samozřejmě mění i zachycený svět kolem mne. A po návratu pak velké překvapení v podobě docestovalých balíčků.

Den 295.Projekt 365 - týden čtyřicátý druhý

21. února 2014 v 23:09 | MatsChristiana |  Projekt 365
Den 288.BJD současné a budoucí

12. února 2014 v 21:41 | MatsChristiana
Jelikož se trochu moje resinové sousedství rozrostlo, rozhodla jsem se obnovit seznam dolls, které se přistěhovaly. Ne všechny byly na předchozím wishlistu :-) A také je na místě menší update ve wishlistu, jelikož se objevily nové tváře, které bychom rádi mezi námi uvítali... Hm, někdo by měl říct BJD společnostem, aby nějakou dobu nevytvářeli dolls, které se nám mooooc líbí a které bychom moooc chtěli...

Jiedoll - Rockstar Altair vs. Shin Altair (Tristar)


And his name was...

8. února 2014 v 19:33 | MatsChristiana |  Viktor

Kdo by řekl, že zima je v plném proudu... 10°C, sluníčko, zelená tráva... Jako mnozí i my jsme museli využít takovou příležitost a vyběhnout na chvíli ven. Já abych udělala pár foteček, na které se už nějaký den chystám, ale zatím jsem se k nim nedostala... a náš nejnovější přírůstek, aby prozkoumal blízké sousedství.

Spokojenost, že má konečně jméno, identitu a domov, z něj jen vyzařovala. No ostatně posuďte sami.

Ladies and gentlemen, let me introduce... MatsChristiana's loveliest monster

Viktor...
Projekt 365 - týden čtyřicátý první

8. února 2014 v 8:31 | MatsChristiana |  Projekt 365
Tak se mi podařilo dohnat čas a fotečky z tohoto týdne již nejsou se zpožděním.

Jako vždy, komentáře vítány.Den 281.


Pink Pleasure (varování NC 17)

4. února 2014 v 16:44 | MatsChristiana |  Fifty Pleasures of Resin
Inspirace pro fotky tohoto alba pochází z lednové měsíční výzvy BJD Kingdom - Monochrome. A jelikož černou tady máme skoro pořád, vybrala jsem tentokrát jinou barvičku (jelikož se od počátku roku potýkám s nápady pro dolls, které jsou out of character) - nevinnou růžovou...

Během jednoho odpoledne vznikly fotečky, které měly být hravě nevinné... než se atmosféra značně změnila. Proto je zde po dlouhé době opět varování: pouze pro dospělé! A varování č.2: zase jsem si nemohla vybrat, které fotky zveřejnit, tak jich je zase moc :-)

Ale nyní již mi dovolte představit hlavní aktéry.... Chansung a Ànyè Yǔ a zveřejnit album nazvané

Pink Pleasure
Měsíční výzva - Monochrome

2. února 2014 v 19:00 | MatsChristiana
Po dlouhé a dlouhé době nečinnosti (myslím tím BJD nečinnosti, protože jinak je práce až nad hlavu a na nic jiného nezvývá čas a energie) se konečně vracím s další náloží foteček. Tentokrát inspirací byla měsíční výzva BJD Kingdom, která zněla Monochrome. Ha, jednoduché jako facka. Vždyť u nás se monochrome nosí skoro pořád. Dobře, Dúgū Yǐng je světlou výjimkou, ale jej kromě hnědých botiček najdete taky jen v jedné barvě :-) Takže černá...

No, ale to by nebyla výzva, ne?

Co takhle zkusit jinou barvičku?

No jo, ale jakou?

Dlouhou dobu mi ta otázka ležela v hlavě a moc děkuji Kvičce, že nějakým zázrakem opět prodloužila termín. Protože včera jsem na to přišla. A po návratu z práce již nic nebránilo realizaci (jo, já vím, že v práci se má myslet na práci, ale... ten nápad přišel sám od sebe :-) )

Výsledek odpoledního focení?
1. jsem ráda, že jsem dosud přežila, protože na asistenci jsem si nevybrala žádného ze svých ochotně spolupracujících přívětivých modelů, ale docela difficult characters...
2. asi budu muset svým dolls občas změnit šatník (hm, když vidím pohledy, kterými mě zmínění dva provrtávají, tak na tuto myšlenku raději rychle zapomenu...)
3. mé dolls jsou zatraceně sexy. Nějak jsem na to trochu pozapomněla...


... tak by se teď hodila nějaká transfuze...
4. vzniklo celé album foteček, které zveřejním po uzávěrce výzvy. Malá ochutnávka již byla na FB...

TOPlist

Projekt 365 - týden čtyřicátý

2. února 2014 v 13:11 | MatsChristiana |  Projekt 365

Den 274. dovolila jsem si menší podvůdek - fotku mi udělala kamarádka