Duben 2013

Jaro je tady

24. dubna 2013 v 23:05 | MatsChristiana |  Shin
24.4.2013 - Po dlouhé době jsem se dostala ven a zjistila jsem, že jaro je v plném proudu. A Shin objevoval se mnou. Zajeli jsme na návštěvu k babičce, kde poprvé viděl a obdivoval rozkvetlou jarní zahrádku.
(Proto já teď kýchám a slzím se svou sennou rýmou, ale Shin má pár doufám že hezkých fotek do sbírky... jo, denní světlo je denní světlo...)
Rozbalování

17. dubna 2013 v 21:58 | MatsChristiana |  BJDs

15.4.2013 večer pokračoval v rozbalování balíčku.
Odpoledne

15. dubna 2013 v 23:38 | MatsChristiana |  BJDs
15.4.2013 Jak tráví mé BJD odpoledne, kdy nejsem doma?

Dnes byli přistiženi přímo při činu - nebo spíše nicnedělání. Podvečerní siesta u čaje...Kai - box opening

12. dubna 2013 v 23:24 | MatsChristiana |  Box Opening
12.4.2013 - Wow! Tak probírám fotky z Kaiova boxopeningu a jsem překvapena, jak je nemohu zredukovat na přijatelné množství... Prostě to nejde, každý obrázek měl svůj význam v celém večeru. Takže se předem omlouvám a kdyby to někoho nebavilo, na přání vypracuji zkrácenou verzi.

Celý večer začal tím, jsem přitáhla velikánskou krabici a sdělila Shinovi, že dorazil Kai.Welcome home, Kai !

11. dubna 2013 v 23:50 | MatsChristiana |  Box Opening
11.4.2013 - Když mi mamka v úterý napsala do práce, že dorazil balík z Koreje, celou dobu, až do dnešního večera mi vrtalo hlavou, kdy si konečně najdu TU volnou chvilku, abych dojela domů a vyzvedla si jej. Původně jsem se chtěla držet plánu, že pojedu k rodičům v sobotu na oběd a to bude právě ten vhodný čas... Ale kdo to má psychicky vydržet ??? Já rozhodně ne! Vědomí, že Kai konečně dorazil po tak dlouhé době čekání (jojo, je to první BJD, kterou jsem si objednala, než jsem se na první pohled zamilovala do Shina) a je zavřený v krabici... jsem nemohla prostě unést. Jinak také zvítězila moje zvědavost.

Takže jsem navečer vyrazila k rodičům. Zvládla jsem večeři, krátký rozhobor se všemi členy domácnosti a teprve pak... jsem se šla podívat na krabici. První dojem? WTF? Tak velikánskou bednu jsem nečekala. Naštěstí byla lehká. A tak jsem milou krabici naložila do auta, rozloučila se a vyrazila k sobě.

"Shine, jsem doma! A hádej, kdo dorazil?!" hulákala jsem už od dveří. "Dovezla jsem Kaie!"
"Nepovídej! Konečně?..."
Trochu nevěřícně hleděl na krabici, kterou jsem položila na postel, na mě a pak znovu na krabici.
"To jako v tomhle?"
Pokrčila jsem rameny. Nepředpokládala jsem, že by jej poslali první třídou se šampaňským. Moje rocková hvězda asi ano. (Asi už zapomněl, že sám dorazil taky v krabici a dokonce menší...)

Měsíční výzva - březen 2013

8. dubna 2013 v 18:48 | MatsChristiana |  Shin
1.4.2013 Téma na březen: Hledaný zločinec

a fotky kolem

Ne vždycky všechno nechávám na poslední chvíli, ale tentokrát jsem byla ráda, protože s velikonočním sněhem se mi přímo sám nabídl nápad na březnovou výzvu...


Nové sako

6. dubna 2013 v 20:27 | MatsChristiana |  Shin

6.4.2013 - Znáte ty dny, kdy si přejete, abyste ráno nevstali z postele? Všechno je špatně - snídaně, kterou nestihnete, cestou do práce je zase to příšerné počasí, kdy z nebe padá ta odporná bílá hmota, která se okamžitě mění ve vodu, v práci věci, které jste zařizovali den předtím, naprosto vybouchnou, do toho vás polovina lidí, které potkáte, ještě vytočí naprostými blbinami, na co sáhnete vám nejde a místo, abyste pak končili všas, tak to zase vypadá, že odejdete poslední... a postupně se váš celodenní vztek mění ve frustraci a pak depresi.

Napsané to nezní tak hrozně, jaký byl můj pátek. Každopádně, holky, díky za večeři. To byla ta nejlepší věc, která mě zvedla z bodu mrazu zpět.

Na druhou stranu, zabrala pak i terapie ručními pracemi.... a Shin dostal nové sako. Dokončovala jsem dnes a zařekla jsem se, že už nikdy v životě nebudu vyšívat knoflíkové dírky. NIKDY!!!

Tak tady je ukázka jarního sáčka. Teď přijdou na řadu kalhoty, které by k němu mohl nosit.Winter Samurai

1. dubna 2013 v 12:31 | MatsChristiana |  Shin
1.4.2013 Přestože v neděli sněžilo, jako celou zimu ne, musela jsem dodržet slovo. Vyrazili jsme se Shinem na další focení. Nejnovější kimono se ukázalo jako nečekaná výhra. Sněhové vločky se od něj magicky odpuzovaly a zůstalo naprosto suché, přestože ze mě se i pod střechou stal skoro sněhulák a za chvíli jsem byla dokonale promoklá. Ale co bych pro klid v duši i doma pro Shina neudělala.

Jaký klid doma? Moc dobře víš, že focení miluješ a dokonalejší model, než jsem já, nenajdeš! Tak si nestěžuj!
Pravda...Trocha zimní atmosféry a zimní samurai Shin...