Krušných pár dní

14. února 2013 v 21:15 | Mats |  Before BJD Arrived
9.2.2013 UŽ SE TO BLÍŽÍ...

Když jsem 8.2. večer v práci kontrolovala status USPS, tak jsem k velkému překvapení zjistila, že balíček dorazil do ČR!!! Vzhledem k tomu, že Medusa psala, že to bude trvat tak 25-28 dní... byla to docela rychlost. Tak a teď se uvidí, co na Shinův příjezd řekne český celní úřad. Tady by se všechno mohlo žvejknout a nebylo by to tak velké překvapení.

Jak jsem tak projížděla stránky, na dollmore jsem zjistila, že mi už odeslali objednávku. Úplně jsem na ni zapomněla. Tak snad accessories pro Shina a vlastně i Kaie dorazí včas... brzy... aby nedorazily dřív než oni :-D

12.2.2013
:-D Shinova garderoba fakt chodí na etapy a ještě dřív, než se uráčí přijet on sám. Dorazil balíček - takže accessories :-) Takže už chybí jen Shin samotný.

14.2.2013 11:48:48 přišla ta nejúžasnější zpráva, na kterou čekám od chvíle, kdy Medusa oznámila, že odeslala balík s mou BJD. "Prisel ti balik asi panna..." Jupí!!!! na celou místnost. Úsměv od ucha k uchu a všichni kolem mě v práci věděli, že se stalo něco naprosto úžasného. Ale co? Co se asi tak může stát na Valentýna, o kterém všichni od rána mluví? ... No, v jistém směru mohli mít pravdu... dorazil my Valentine boy :-D

Z práce člověk spěchá vždycky (aspoň v mém případě), ale dnes to bylo ultrarychlé. Vyhrabání auta ze sněhu jsem zvládla i bez rukavic... že byl ten sníh studený? Ani jsem si nějak nevšimla. A hurá domů!
Byla tam, opravdu byla! V pokoji ležela velké podlouhlá krabice od Medusy z US! Welcome home, Shin!
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama