Box Opening - Shin

14. února 2013 v 22:15 | Mats |  Box Opening

14.2.2013

SHINŮV BOX OPENING
Takže... balík...Otevřeno! Shinova garderóba, jak jinak :-)Příhlížela pandička a UlquiorraShinova krabice? Neměla by být trochu... hezčí?Uff, to mi spadl kámen ze srdce. V ošklivé krabici byla ta hezčí, na kterou jsem čekala... zelenožlutá se zlatým nápisem


Shin překvapeně a trochu roztřepaně po cestě autem po zimních cestách: "Ha, kde to jsem? Kdo jsi?"
"Ahoj, zlatíčko... Vítej doma!"
No nemá ten nejkrásnější obličejík? Dokonalý, prostě dokonalý!Samozřejmě, co by si rocková star počala bez své kytary?"Vrr, přestaň kolem poskakovat s tím foťákem a už mě vytáhni!"
"Samozřejmě! Hned to bude!" cvak, cvak... tak důležitá chvíle se přece musí zdokumentovat, ne? Shin to později pochopí, doufám, a promine.

"Fajn, tak když už mě nechceš vytáhnout, tak mi aspoň sundej ty příšernosti z rukou!"
"Když tobě to v té krabici sluší... Hned to bude!""Můžeš odložit ten foťák a dostat mě z toho?" Už trochu víc nasupeně. "Já sice vůbec nic nemám proti focení, právě naopak... ale tohle je i na mě trochu moc... třeba bych si něco oblékl... jen kdybys mi sundala ty věci z rukou!"
"Ano, zlatíčko, promiň!" Tak jsem odložila na chvíli foťák a chopila se znovu čepele a vysvobodila nebohého Shina po dlouhé cestě z bublinek i krabice.Ano, už zase držím tu cvakající věc v ruce... Model se nezapře...
Sedí, stojí! Perfektní, dokonalý!Vlásky....Vlásky budou potřebovat trochu stylizovat, zatím si drží tvar jaký chtějí...Pořád jsem uvažovala, jaký dárek na uvítanou Shinovi pořídit...Ono to není moc vidět (budu muset tu paručku trochu upravit), ale Shin dostal náušnice.
"Líbí se ti? To je teprve první, časem jich pořídíme víc. Na stole mám pro tebe šperkovničku, tam se jich vejde..."
"Sluší mi?"
"Je ve tvaru hvězdy, docela jsem se trefila, ne?"
"To určitě. TriStar je zpět!"Ano, TriStar je zpět! Rocková hvězda ve svém koncertním outfitu.


TOPlist
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 22. října 2014 v 14:00 | Reagovat

Wow! On je nádherný! Moc se mi líbí jeho obličej. Jeho rozdílné oči! A jeho oblečení! No a nejvíce se mi líbí jeho kytara! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama